Maths

12345
Across
  1. 1. 11X11
  2. 3. Your class has a fundraiser. Your selling fudge for 1.50 a pound and vannala fudge for 2.00 you sell 67 vannala fudge and make 251 in total how much regular fudge did you sell
  3. 5. 5 hockey pucks and three hockey sticks cost $23 five hockey pucks and one hockey stick cost $20 how much does one hockey puck cost?
Down
  1. 2. easy one you have 10 dollars youmake 5.50 then you lose 2.00 while on a rollar coaster how much do you have?
  2. 4. 9 Squared